Menu Restauracji Kassandra
W menu Restauracji Kassandra znajdziecie Państwo tradycyjne dania kuchni polskiej oraz wybrane dania kuchni europejskich.
Menu zostało opracowane tak, by każdy znalazł tu coś dla siebie. W naszej kuchni łączymy tradycyjne receptury z nowinkami świata kulinarnego. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych składników, najlepszej jakości – bazujemy na sezonowych warzywach i owocach. Dbałość o wszystkie szczegóły sprawia, że jedzenie przygotowywane jest z najwyższej jakości produktów. Dania przygotowywane są z największą starannością i dbałością o naszych Gości. Wszystko to sprawia, że można zjeść smacznie i zdrowo. Smaczna kuchnia i przystępne ceny są naszymi atutami od początku naszej działalności. Tak więc stoi za nami doświadczenie, jakość, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim smak. Każde nasze działanie ukierunkowane jest na zadowolenie pojedynczego klienta. Do każdego Gościa podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się spełnić najróżniejsze gusta naszych klientów. O najwyższą jakość potraw dbają profesjonalni, wyszkoleni kucharze.
 
Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego też zapraszamy do skorzystania z oferty cateringowej oraz z dań na wynos.